telegram account instagram account با ما همراه باشید ...
قیمت اتحادیه زنجان هر گرم طلای 18 عیار : 24,260,000 ریال

همراه لحظات شاد و شیرین شما، قبل از تولد تا جشن دانشگاه دلبندان شما

پلاک وان یکاد

توضیحات:
پلاک وان یکادخرید پلاک وان یکاد نوزاد و بطور کلی پیدا کردن پلاک وانیکاد طلا برای نوزاد و کودک از قدیم جزو ملزومات خرید کادو نوزاد و کادو کودک تازه متولد شده بوده است و معمولا اولین هدیه نوزاد که توسط پدر و مادر بزرگ تهیه میشود پلاک وانیکاد طلا ست. در مجموعه طلای کودک افشار ما به شما متنوع ترین و منحصر به فرد ترین و صد البته جدیدترین پلاکهای وانیکاد و البته دعاهای مرتبط مثل آیت‌الکرسی را تدارک دیده ایم تا شما هر شکل و هرقیمت که مدنظر داشته باشید را یکجا مشاهده و انتخاب فرمایید. از پلاک طلای ارزان نوزاد تا پلاک طلای لاکچری نوزاد.
وان یکاد طلا طرح قیطران و جواهریان از مجموعه اقتصادی و نیز لاکچری ماست .
تمام اجزای مدل قیطران با دست و کمترین دخالت ماشین ساخته شده و شیشه یا طلق محافظ آن از الهام گیری از شیشه ی ساعت ساخته شده و روی صفحه ی طلای آن در یک سمت دعای وان یکاد و طرف دیگر دعای آیت‌الکرسی حک شده. تمام اجزای این پلاک با پین به هم متصل و قابلیت باز کردن دارد.
پلاک مدل جواهریان با الهام از قیطران اما به صورت مکانیکی و با دستگاه و البته سبک‌تر ساخته شده است و یک چهارم وزن سبک‌ترین پلاک مدل قیطران وزن دارد. شیشه محافظ آن نیز برعکس مدل قبل بصورت پِرسی به آن متصل است.
وزن و قیمت شیشه محافظ در هر دو مدل محاسبه نمیشود و فقط وزن طلای خالص محاسبه می شود.
وزن پلاک قیطران از 2/5تا8/5 گرم و مدل جواهریان از 0/6 گرم تا 1/8 گرم می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و سایر جزئیات با ما در واتساپ و تلگرام یا اینستا در ارتباط باشید یا به محل دائمی طلای کودک افشار در زنجان خیابان امام خمینی مجتمع تجاری تفریحی نور طبقه زیر همکف شماره18 مراجعه فرمایید.

قیمت: 77,300,000 ریال

پلاک وان یکاد
پلاک وان یکاد
پلاک وان یکاد
پلاک وان یکاد